TUĞMANER

Servis

Yetkili servisimiz, yıl boyunca uzman kadrosuyla bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyor.

Olmazsa olmaz müşteri memnuniyeti amaçlı hizmet anlayışıyla, beklentilerinin de ötesinde hizmet sunmak amacıyla aşağıdaki beş konu üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız. RENAULT ve DACIA Yetkili Servisi olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Kalite ve profesyonellik açısından sunduğumuz hizmetlerin farkını sizin de hissedeceğinizden eminiz. Siz değerli müşterilerimizin araçlarını periyodik bakımlarını Tuğmaner Otomotiv olarak RENAULT ve DACIA Yetkili Servislerinde yaptırmanız için birçok sebebiniz var.

  1. Yeni Araç Garantisi/Servis İşçilik Garantisi

Aracınızın bakımları RENAULT ve DACIA tarafından belirtilen bakım ve onarım standartlarında yapıldığı sürece aracınız RENAULT ve DACIA yeni araç garantisi altındadır.

  1. Orijinal RENAULT ve DACIA Yedek Parçaları

Orijinal Yedek Parçaların kontrolü ve üretimi RENAULT ve DACIA tarafından yapılmış, orjinal olmayan parçalara kıyasla mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır.

  1. Eğitilmiş Personel

RENAULT ve DACIA Yetkili Servisleri’nde görev alan müdür, yetkili ve teknisyenler RENAULT ve DACIA tarafından hazırlanan ve sunulan çeşitli eğitim programlarına katılmış kişilerdir. Personellerimizden daima profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.

  1. Gelişmiş Servis Donanımı

Her RENAULT ve DACIA Yetkili Servisi aracınızın ve sizin güvenliğinizi sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis donanımına sahiptir. Tüm bunların ötesinde elektronik sistemlerin (motor, otomatik şanzıman vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan CLIP (Bilgisayarlı Sistem Test Cihazı) sadece RENAULT ve DACIA Yetkili Servisleri’nde mevcuttur. CLIP sayesinde araç sistemleri test edilir, arıza kesin ve en kısa sürede teşhis edilir.

  1. Güncel Teknik Bilgiler tamir katalogları, teknik bültenler ve ürün bültenleri aracılığıyla tüm RENAULT ve DACIA Yetkili Servisleri’ne iletilmektedir. Böylece, profesyonel tavsiye ve hizmet alabileceğiniz kişilerin, aracınız hakkında en iyi bilgiye sahip olması sağlanmıştır.

Orijinal Yedek Parça

RENAULT ve DACIA’nın gerçek performansını sadece RENAULT ve DACIA Orijinal Yedek Parçaları ortaya koyabilir.

Aracınızı çok dikkatli ve özenli kullansanız bile, zamanla çeşitli elemanları aşınacak, özelliğini yitirecek ve sonuçta kullanım ömrü tükenecektir. Emniyetli bir sürüş için aracınıza özen göstermenizi önemle tavsiye ediyoruz. Aracınıza kendiniz de günlük basit kontroller yapabilirsiniz ancak, profesyonel anlamda bakım ve kontrolleri, uzman RENAULT ve DACIA teknisyenlerine bırakınız. Güvenli ve verimli bir sürüş için aracınızın tüm bakımlarında sadece RENAULT ve DACIA Orijinal Yedek Parçalarının kullanılmasına izin veriniz. RENAULT ve DACIA Orijinal Yedek Parçalarını bulabileceğiniz en güvenli yerler ise, tabii ki sadece RENAULT ve DACIA Yetkili Servisleri’dir.

Neden RENAULT ve DACIA Orijinal Yedek Parçaları?

RENAULT veya DACIA’ınızdan en iyi performansı almak ve aracınızın ömrünü uzatmak sizin elinizde. ‘Nasıl?’ diyorsanız ‘RENAULT ve DACIA Orijinal Yedek Parçası’ kullanmak diyoruz. Her araç modeli için özel, mükemmel uyumlu ve uzun ömürlü RENAULT ve DACIA Orijinal Yedek Parçaları, sizin ve ailenizin güvenli seyahatleri için son teknoloji kullanılarak üretilirler.